Proč Vi WINE – víno v plechovce? Víno bylo nápojem, který se pil místo vody, jejíž kvalita byla často nevalná.  Víno byl nápoj, který se pil na cestách. A to byla pro nás inspirace.  Chceme dostat víno ven, chceme, abyste si mohli víno vychutnat kdekoliv, v přírodě, na festivalu, na cestě. Víno je totiž nejen dobré, ale také zdraví prospěšné. Jistě se vám už stalo, že jste si chtěli dát na festivalu, na výletě nebo v nějaké hospůdce víno, ale nedali jste si, protože jste se báli krabicového  bolehlavu nebo se vám nechtěla kupovat lahev.

Víno bylo nápojem, který se pil místo vody, jejíž kvalita byla často pochybná.  Víno byl nápoj, který se pil na cestách. A to byla pro nás inspirace.  Naším záměrem bylo a je dostat víno ven, chceme, abyste si mohli víno vychutnat kdekoliv, v přírodě, na festivalu, na cestě. Víno je totiž nejen dobré, ale také zdraví prospěšné. Jistě se vám už stalo, že jste si chtěli dát na festivalu, v letním kině nebo na výlete víno, ale nedali jste si, protože se vám nechtěla kupovat celá lahev.

Podporujeme pití nápoje, který má dlouhodobou tradici a chceme ho rozšířit i mezi mladší generaci.

Vi WINE je i ekologický. Hliníkové plechovky jsou jedním z nejekologičtějších materiálů, které se dají mnohokrát recyklovat. Proto bychom rádi v budoucnu naše plechovky zálohovali a na této možnosti intenzivně pracujeme.

Plechovka má příjemný design, ale nejdůležitější je obsah  –  víno. Kupujeme kvalitní víno a dáváme přednost kvalitě před kvantitou.

Vi WINE si můžete objednat pohodlně z vašeho domova.

Aktuálně připravujeme i měsíční nebo týdenní předplatné, kdy vám Vi WINE chodí pravidelně a proto se nikdy nemůže stát, že vám dojde.

V období  letních měsíců funguje i Vi WINE pohotovost, kdy vám dostatečné množství Vi WINE dovezeme na vaši akci, párty atd.

Vi WINE shop

ZPĚT